Ruolia pasakė, kas apsaugo nuo vėžio: šis produktas yra kiekvieno namuose
[fblike]
Kaskart išgirstame vis naujų nuomonių, kaip gydyti vėžį, kaip nuo jo apsisaugoti ir kas sukelia onkologines ligas. Tačiau kartais išgirsti patarimai gali būti neteisingi ir beverčiai.
Todėl garsus Nacionalinio vėžio instituto fitoterapeutas Juozas Ruolia atskleidė, kokią naudą mūsų organizmui turi kai kurie maisto produktai ir pasidalijo didžiule ir turtinga savo gydytojo patirtimi.
Prižiūrėkite imuninę sistemą
Visada visiems gydytojams rūpi, kad neatsinaujintų ir neatsirastų vėžio navikai. Pasak fitoterapiauto, jis dažniausiai rūpinasi, kad navikai neatsinaujintų, o onkologai radikaliai juos išoperuoja ir chemoterapijos būdu išgaudo.
Norint apsisaugoti, svarbu, kad mūsų imuninė sistema dirbtų gerai: „Šiais laikais gaminama daug žolinių, biologinių preparatų, kurie stimuliuoja imuninę sistemą. Pagal gydytojo kompetenciją ir patarimus reiktų šiuos preparatus vartoti.“
Daug kas dažnai užmiršta, kad imuninę sistemą reikia maitinti: „Geriausios maitintojos yra amino rūgštys, kuriuos yra augaluose, žiedadulkėse ir ypač bičių duonelėje.“
Labiausiai mūsų imuninei sistemai ir limfocitams reikia karotenoidų: „Svieste arba mėgstamame aliejuje pakeptos morkos yra labai geras karotenoidų šaltinis. Iš savo praktikos galiu pasakyti, kad aliejų galite rinktis tokį, koks jums patinka ir yra skanus.
Augalai ir augalų veikliosios medžiagos yra giminingos mūsų ląstelėms. Vitaminai C, B, natūralios erdvinės sandaros iškart eina į mūsų apykaitą. Nebijokime vitamino B, tai tik sovietinių laikų propaganda, kurioje sakoma, kad vitaminas B skatina gamintis vėžines ląsteles.“
Daržoves būtina smulkinti
Vitaminai atlieka milžinišką darbą: „Imuninės ląsteles paskatina gaminti apsaugines priemones. Juk organizmas vėžį, virusą ir bakterijas priima, kaip antigenas. Pats geriausias vitaminų šaltinis yra mėgstamos natūralios daržovės, pavyzdžiui, moterims tinka kalafiorai, brokoliai, avokadai, rauginti kopūstai, kiviai.“
Šias daržoves J. Ruolia pataria susmulkinti: „Supraskite, mieli skaitytojai, kad mes neturime augalinės ląstelienos apvalkalėlį tirpdančių elementų. Kramtant daržoves mes sumažiname milžinišką kiekį vitaminų, nes sukramtome tik kas 500-ąją ląstelę. O smulkintuvų mes perlaužiame ir sutraiškome kas 40-tą ląstelę, tad žmonėms reikėtų tai žinoti ir daržoves susmulkinti. “
Maisto reikia ir mūsų bakterijoms: „Jei suvalgysime stiklinę trintų daržovių mes pamaitinsime mūsų gerąsias bakterijas. Gerosios bakterijos padeda suvirškinti mėsą, pieno produktus, druskos rūgštį.“
„Vieni Omega 369 vadina vitaminais, kiti fermentais, jie padeda atstatyti imunitetą ir mažina naviko atsikartojimo grėsmę. Nėra jokių žolių ar papildų nuo pirminio vėžio sunaikinimo. Jokios išrūgos, vaistų mišiniai iš vaistažolių nesunaikins atsiradusio vėžio. Ligą pašalinsite tik chirurginiu būdu,“ – mitus paneigė gydytojas.
Gerkite arbatas
Visada esant gripui, slogai, tracheitui, bronchitui, inkstų uždegimui suvalgykite šaukštą medaus: „Taip pat yra visokių nuomonių apie baltą cukrų, aš asmeniškai labai gerai vertinu rudą cukrų, kuris ne iki galo apdorotas, bet saugus, natūralus cukrus.“
Jei žmogus negaluoja, prastai veikia virškinimas ir kaupiasi dujos, reiškia yra žalojamas organizmas: „Jei norite, kad dirbtų visi fermentai, užsiplikykite pelynų, pupalaiškio arba kiaulpienių arbatos. Pelynu skalaukite burną, o kitas arbatas gerkite. Taip automatiškai paskatinsime fermentus virškinti suvalgytą maistą.“
Taigi augalines daržoves smulkinkime iki tol, kol jos mums atiduos savo fermentus ir pagamins maistą bakterijoms. Pasak gydytojo, atsiminkime, kad bičių medus yra rojus nervų sistemai, nes ji gamina energijos molekules.
Komentarai