Merūnas palaikė šalies vadovo sprendimą ir buvo negailestingai užpultas


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Dainininkas Merūnas Vitulskis buvo tarp tų, kurie pasidžiaugė prezidento veto dėl mokamo testavimo nepasiskiepijusiems ir po prezidento įrašu parašė „Šaunuolis”.

 

Paklaustas, kaip reagavo į tai, jog dėl to socialiniuose tinkluose buvo užsipultas, atsakė: „Niekaip nereagavau. Per tiek metų pasidariau apatiškas piktiems, niūriems komentarams. Pasidžiaugiau, kad prezidentas suprato, jog sprendimas įvesti mokamą testavimą nepasiskiepijusiems dar labiau skaldytų visuomenę, ir bando ieškoti kitų kelių šiai situacijai išspręsti, kažkaip kitaip žmonėms sąmoningumą įskiepyti.”

Kaip vertinti mūsų visuomenės mentalitetą, kai žmogus, turintis kitokią nuomonę nei oficialioji, yra puolamas? „Dėl to man žiauriai gaila, ypač kai šalia, už valstybės sienos, turime visokių dirgiklių, kai dabar toks krizinis laikas, kai nebesupranti, nei kaip reaguoti į aplinką – ar čia taupyti, ar netaupyti, ar bus rytoj darbo, ar nebus, – tokią minutę turėtume būti kartu kaip savo valstybės piliečiai.

Bet vyksta toks skaudus susiskaldymas. Tai mažai šaliai niekada nebuvo į naudą. Norisi, kad visi būtų sąmoningesni ir vieningesni, ne tik tada, kai krepšinį žaidžia už šalį, bet ir tada, kai yra rimta problema ir mums visiems reikia būti kartu”, – sakė M.Vitulskis.

Garsus pasaulyje operos solistas įsitikinęs, jog prievarta žmonių sąmoningumo tikrai nepasieksime ir reikia ieškoti kitų kelių.

O paklaustas, kaip ir kada, jo manymu, galėtume išeiti iš skilusios visuomenės būsenos, atsakė: „Įtariu, kad tada, kai kiekvienas vienaip ar kitaip susidurs su šia liga, kai savo kailiu patirs, kas yra kovidas. Mano aplinkoje ne vienas žmogus mirė nuo šios ligos ir nuo įvairiausių kovido sukeltų komplikacijų. Man ir pačiam reikėjo laiko suvokti, kokie svarbūs šiandien yra skiepai. Tačiau šiandien ši tema visaip eskaluojama su daugybe potemių, su daugybe įvairiausių nukrypimų į šoną, su antiinformacijos srautu, todėl žmogui labai sunku turėti vieną nuomonę ir sakyti, kad reikia daryti tik taip ir ne kitaip. Žmogus turi pats susivokti ir, žinoma, turi turėti teisę pats priimti sprendimą. Be prievartos.”

Komentarai

Reklama