Atleisti negalima skirtis! 5 dalykai, kurių vyrui negalima atleisti, ir 5, kuriuos geriau praleisti pro akis
[fblike]
Mes, moterys, dažnai vadovaujamės jausmais, o ne protu. Dėl to santykiuose atsiranda nereikalingų problemų. Dauguma mūsų nesupranta, su kuo galima taikytis, o nuo ko reikia bėgti.
Vardiname 5 dalykus, kurių atleisti negalima, reikia skirtis.
1. Neištikimybė
Kad ir kiek jis žadėtų, kad tai daugiau nebepasikartos, net negalvokite jam atleisti. Net jeigu nuspręsite, kad užverčiate šį puslapį, pasitikėjimo vis tiek nebeliks. Jūs eisite iš proto pati ir vesite iš proto jį savo įtarinėjimais, net 5 minučių vėlavimas sės jūsų galvoje audringas fantazijas. Jeigu nenorite nervinio išsekimo, atraskite savyje jėgų išsiskirti su išdaviku.
2. Mušimas
Dievas sukūrė vyrą tam, kad jis saugotų moterį. To, kuris žemina ir įžeidinėja moterį, negalima vadinti vyru. Tokiuose santykiuose nėra vietos pagarbai, o juk ji stiprios šeimos pagrindas. Bandymas įsitvirtinti ir jėgos demonstravimas – paskutinis dalykas, ir jį gali pasitelkti tik menkysta. Muša – reiškia negerbia ir nemyli.
3. Gobšumas
Nekalbame apie brangias dovanas, automobilius ir deimantus. Bet vyras, kuris stengiasi iki paskutinio cento padalyti restorano sąskaitą arba gailintis pinigų pėdkelnių porai, nevertas pagarbos ir nuo jo geriau bėgti. Ir kuo greičiau, tuo geriau.
4. Priklausomybė
Buvusių alkoholikų, narkomanų arba žaidėjų, deja, nebūna. Žinoma, yra tokių, kurie rado savyje jėgų nugalėti priklausomybę, bet jų yra labai mažai, o ir kur garantijos, kad esant stipriam stresui jis nepraras kontrolės. Kad ir kiek jis jums sakytų, kad kontroliuoja situaciją, neklausykite jo. Geriau remkitės milijonų moterų patirtimi, kurios visą savo gyvenimą atidavė santykiams su priklausomais vyrais ir pačios susirgo įvairiomis nervų ligomis.
5. Žiaurus elgesys su vaikais
Jeigu į kai kurias jo charakterio savybes dar būtų galima nekreipti dėmesio, to niekada negalima daryti, kai kalbama apie vaikus. Nė vienas mažylis neturi gyventi baimėje ir prievartoje. Tokie vaikai vėliau užauga su daugybe neišspręstų vaikiškų problemų ir traumų, jie tampa potencialiais psichiatrų pacientais. Negriaukite vaikų gyvenimų vien tam, kad būtumėte ne viena.
Komentarai